BİZ KİMİZ?

Hayal kurar, fotoğraf çeker, tasarım yaparız.

Hayatınızın en mutlu günlerinde tekrarı olmayan bu zamanları görüntüleme sorumluluğunu kendilerine yenilikçiliği ilke edinmiş profesyonel kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızda başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Kalabalık kadromuz sayesinde eş zamanlı birçok lokasyonda birden çok video ve fotoğraf gerektiren organizasyonları aynı anda gerçekleştirebiliyoruz.

Tüm ekibimiz alanında kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden kişisel portfolyolarında kendini ispatlamış kişilerden özenle seçilmiştir.

Düğün fotoğ

Düğün fotoğrafçılığının sektörde önemli bir yere sahip olmasının nedeni bu özle anlarımızın tekrarının mümkün olmamasıdır. Bu sorumluluğun farkında olan güler yüzleriyle kendini bu işe adamış ekibimizle çalıştıktan sonra sizlerde Ajans Adamı çevrenize tavsiye etme sorumluluğu hissedeceksiniz.

Düğün Fotoğrafları

Düğün Hikayesi

Albüm

Dış Mekan Çekimleri

Stüdyo Çekimleri

Konsept Çekimler

Moda çekimleri günümüzde alış-veriş ve moda dünyasının can damarlarından birini oluşturuyor. Eğer Sizde yeni sezon ürünleriniz sergilemek dergi ve gazetelerde yer almak internet kataloğu oluşturmak rakiplerinizden sıyrılıp moda sektöründe fark yaratmak için bizimle iletişime geçin. Marka kimliğinizi göz önünde bulundurarak modelleri veya dik çekici unsurlar kullanarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Ajans Adam olarak hizmetinizdeyiz.

Hızla büyüyen çocuklarınız belirli bir yaşa kadar yaşadıkları olayları hatırlamazlar. Ajans Adamla çalışarak onların büyüme sürecinde birbirinden güzel konsept fotoğrafları ile onlara paha biçilmez bir serveti miras bırakabilirsiniz. Gelecekte baktıkça mutlu olacağınız profesyonel çocuk ve aile çekimleri ile duvarlarınız süsleyebilir baskılı ürünler oluşturabilirsiniz.. Bunlar için Ajans Adama ulaşmanız yeterli.

Firmanızın kurumsal kimliğini zirveye taşımak adına ürün, katalog, mimari çekimler ile bizimle çalışarak farkındalık yaratabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda web sitenizde ve e-ticaret için tanıtım ve pazarlama alanlarında kullanılabilir profesyonel fotoğraf ve video hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Çekirge Mh. Çelik Sk. No: 47 K: 2 D: 4 Zeybekoğlu Apt. Osmangazi / BURSA

+90 224 451 84 96

info@ajansadam.com